Organizacja imprez

Jak wyglądać dobrze na studniówce? Podpowiedzi dla panów

Tak jak dla dziewczyn studniówka oraz czas przed nią i to bardzo odległy jest naprawdę stresujący, tak dla panów jest to żaden problem. Są oni z reguły spokojni i opanowani pod tym względem i nie planują w co się ubiorą, ponieważ z góry są skazani na garnitur. Co do fryzury, to także nie maja zbytniego wyboru, ponieważ jak wiadomo, z krótkimi włosami nie zaszaleją.

Co więc robią panowie przed balem maturalnym? Przede wszystkim planują jak przemycić alkohol do Sali. W większości szkół, wnoszenie go na taka imprezę jest surowo zabronione. Jednak jak to na imprezie z młodymi ludźmi, nie da się wszystkich opanować, a więc pod klapa garnituru mieści się doskonale wódka. Zwyczaj przemycania jej przejęli panowie od starszych roczników, którzy zwykle opowiadają swoje zwyczaje studniówkowe. Dziewczyny, takich rozwiązań podejmują się rzadziej , ale także trafiają się takie, które lubią poszaleć i łamać zasady.

Doskonała prezencja

Każdy może wygląd poprawić, ale nie wszyscy wtedy wyglądają dobrze. Na studniówce jednak każdy stara się wyglądać dobrze i spotkać się z podziwem czy pochwałą innych uczestników imprezy. Co jednak mają zrobić panowie, którzy nie konieczni mają wybór co do stroju i fryzury? Panie zakładają sukienki, szpilki i czeszą się. Dlatego też, partnerzy także powinni doskonale się prezentować, aby nie zepsuć efektu idealnej pary. Zresztą panowie także chcą tak efektowanie się prezentować jak i ich partnerki. W takim wypadku, trzeba orientować się nieco w modzie. Jaki więc powinien być modny garnitur? Przede wszystkim w ciemnej tonacji, co podpowiadają na m kreatorzy mody. Właśnie taki odcień, doskonale prezentuje się przy świetle sztucznym. Pamiętaj także o zasadzie „blisko ciała” i nie mamy tu na myśli Twojej partnerki. Chodzi o to, aby garnitur był odpowiednio skrojony. Przy czym nie ma być on obcisły. Modne kroje to takie, których nogawki nie posiadają żadnych mankietów czy zakładek. Marynarka powinna być pod pachami odpowiednio wycięta. Lekko podwyższone ramiona oraz klapa na trzy guziki , to najnowszy krzyk mody.

Nogawki spodni, marynarka i buty

Jak powinny układać się nogawki na bucie? Aby wyglądały odpowiednio winny łamać się na bucie, a z tyły sięgać do połowy obcasa. Dłuższe będą wyglądać jak ze starszego brata. Najczęściej popełnianym błędem przy takim eleganckim ubiorze są skarpetki. Powinny być czarne lub granitowe. Wszelkie inne kolory , a szczególnie jasne są niedopuszczalne. Co do marynarki, to jej rękaw powinien sięgać linii nadgarstka. Zaraz pod nim musi znaleźć się mankiet koszuli, który wystaje około pół centymetra.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *