Organizacja imprez

Jak zorganizować 18 urodziny w klubie?

Dla każdego nastolatka, 18 urodziny to bardzo wyjątkowy czas. Każdy chce je jak najlepiej przeżyć i mieć z nich wiele wspomnień. Dla jednych jest to okazja, aby wreszcie legalnie napić się alkoholu, a dla innych czas na spotkanie i zabawę z przyjaciółmi. To jak ten dzień przeżyjemy zależy od nas oraz zasobów gotówki jaki posiadamy. Musisz brać po uwagę wszelkie plusy i minusy różnych rozwiązań, aby się później nie okazało, że dzień przed imprezą, Ty będziesz chciała zmienić miejsce zabawy.

W domu czy w klubie?

Są różne rodzaje tego typu imprez, jedni wolą ją zorganizować w domu, a inni w klubach, barach czy restauracjach. Jeśli robisz imprezę w domu, to musisz wiedzieć jak to zrobić oraz co Ci potrzebna, ponieważ tutaj ni będzie cateringu. Przede wszystkich pamiętaj, żeby nie serwować wszystkim ciast, bo nikt ich nie je, ani gorących dań wymyślnych. Wszyscy będą preferowali pizzę i ciastka a do tego pepsi. Jeśli nie chcesz organizować zbyt dużej imprezy, to ogranicz się tylko do najbliższych przyjaciół. Wyjdzie ci to taniej, a także weselej przeżyjesz ten czas niż z osobami , których towarzystwo nie koniecznie lubisz. Pamiętaj jednak, że w przypadku urodzin w domu musisz się dogadać z rodzicami i rodzeństwem, aby Ci nie przeszkadzali , a także nie narzekali na muzykę, która na pewno będzie głośno.

Drogo, ale fajnie

Jeśli nie pasuje CI impreza w domu, to zawsze możesz zrobić ją w klubie. Jest to doskonały pomył dla tych, którzy mają młodsze rodzeństwo i mieszkają w bloku czy małym doku, gdzie nie ma miejsca zrobić urodzin , ani możliwości. Dodatkowo, taka impreza wiąże się z doskonałą zabawą, a także brakiem martwienia się o to, że braknie przekąsek czy napoi. Do tego, mas DJ`a, który puszcza świetną muzykę i mnóstwo miejsca do tańczenia i zabaw.

To jakie koszty poniesiesz zależy od tego w jakim mieście mieszkasz oraz jak dobrze potrafisz manewrować środkami i szukać lokalu. Może ci się udać za naprawdę dobrą cenę urządzić urodziny, weź jednak pod uwagę to, że wyjdzie i tak znacznie drożej niż impreza w domu. Niekiedy w klubach są tak zorganizowane imprezy, że po picie podchodzą goście sami do baru i wymieniają bony. W takim wypadku, przekąski możesz zamówić osobno. Chociaż w niektórych klubach masz także taką możliwość, ale wiedz, że nie będzie to najtańsze. W cenie imprezy masz zwykle DJ, , kelnerkę, ochronę, a także zapewnione sprzątanie po imprezie, więc będziesz mógł spokojnie trzeźwieć. Pamiętaj, że przy rezerwacji będzie trzeba zapłacić zadatek, który w razie rezygnacji z imprezy nie będzie zwracany. Musisz się więc dobrze zastanowić.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *