Organizacja imprez

Jak zorganizować zabawy na Sylwestra?

Każdy uwielbia sylwestra. Jest to doskonała okazja , żeby się pobawić, napić ze znajomymi lub nie znajomymi i wytańczyć się przez całą noc. Większość ludzi lubi spędzać ten czas w towarzystwie, ponieważ zwyczaj mówi, że jaki będzie sylwester taki i cały rok, a przecież nikt nie chce siedzieć sam w tym okresie. Zdarzają się oczywiście samotnicy, których imprezy tego typu nie interesują, ale są to raczej rzadkie przypadki i jeśli ktoś nie idzie na już wcześniej przygotowaną uroczystość, to organizuje ją u siebie w domu ze znajomymi lub on się do niech udaje.

Są także fani innego rodzaju zabaw. Zwykle to młodzi chłopcy, którzy chcą porobić trochę bałaganu u siebie na wsi. Kończy się to uciekaniem przed policją oraz różnymi uszkodzeniami płotów sąsiadów. Takich przypadków jest jednak najmniej.

Wyglądaj świetnie

W tak wyjątkowym okresie, każdy chce ssie dobrze prezentować. Modne są wszelkie sukienki, makijaż oraz buty na wysokim obcasie. Ważna jest również fryzura, którą zwykle układa na większe uroczystości fryzjer. Dlatego w tej kwestii, powinniśmy pamiętać, aby o zapisie do fryzjera pomyśleć wcześniej, aby później nie brakło nam miejsca. W zależności od tego gdzie się wybieramy, ubieramy różne stroje. Spodnie u kobiet to raczej niespotykane zjawisko, ponieważ każda lubi jak wiruje sukienka podczas tańca. To jednak dotyczy imprez typu wesele czyli dość eleganckich. Jeśli ktoś siedzieć w domu i tam świętuje zakończenie starego roku, to raczej nie ma zwyczaju siedzieć odstawionym.

Udana domówka

Jeśli to my kogoś zapraszamy na sylwestra to pasuje zabawić gości , aby nie było atmosfery jak na stypie. To jednak wymaga pewnej dozy kreatywności. Najlepiej, aby mieć w zanadrzu kilka zabaw, którymi będzie można zająć gości oraz doskonale się bawić. Jakie zabawy można urządzać?

Jedną z nich jest zgadywanie miesiąca. W tym celu powinnaś przejrzeć czasopisma lub Internet, aby znaleźć wszelkie wydarzenia, które miały miejsce w poprzednim roku. Nie musi to być nic nudnego, ale związane z waszymi zainteresowaniami. Współgracze, mają zgadywać w jakim miesiącu miało to wydarzenie. Można także zgadywać urodziny lub imieniny. Mile widziane są nagrody dla najlepszych. Inna propozycja są szarady z przeszłości czyli losowanie karteczek z napisanymi wydarzeniami. Osoba losująca musi tak przedstawić zdarzenie, aby wszyscy je sobie przypomnieli. Możesz także w tym przypadku karteczki wykorzystać w inny sposób. Warto napisać na nich śmieszne postanowienia oraz ukryć w domu. Każdy, kto taką przepowiednię znajdzie powinien ją na głos przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *