Organizacja imprez

Wpływ aplikacji mobilnych na eventy.

Eventy organizuje się dzisiaj na skalę masową, dlatego bardzo ważne jest działanie w szybkim tempie, proporcjonalnie do upływającego czasu. W osiągnięciu optymalnych efektów organizacji eventów pomagają aplikacje mobilne. Każdy event wygląda inaczej, ponieważ stanowi odmienną jakość, jednak użycie aplikacji mobilnych pomaga usprawnić te wydarzenia i sprawia, że komunikaty dotyczące organizacji oraz przebiegu spotkań biznesowych rozchodzą się szybciej. Zaproszeni goście nie tracą niepotrzebnie czasu na zbyteczne czynności, które bez wkładu aplikacji mobilnych spowalniają cały proces organizacji oraz przebiegu spotkań. Conventica to jeden z najpopularniejszych systemów mobilnych, używany przez twórców eventów.

Dzięki tejże aplikacji w telefonach użytkowników umieszczana jest baza informacji, która potrzebna jest do tego, by uczestnik mógł brać swobodny udział w konferencji. Aplikacja udostępnia programy wydarzeń, a także listę prelegentów, miejsca wydarzeń, itd. Teraz wystarczy zaopatrzyć się jedynie w smartfon dobrej jakości, aby zbudowana została relacja z użytkownikami podobnymi do nas i także biorącymi udział w konferencji. Poziom relacji interaktywnych wreszcie sięga zenitu. Dzięki aplikacjom mobilnym podczas konferencji komunikować się ze sobą mogą zarówno założyciele mniejszych start – upów, jak i przedstawiciele mniejszych agencji, a także dyrektorzy działów marketingowych w korporacjach o krajowym lub zagranicznym charakterze. Conventica daje szansę szybkiego zalogowania się w aplikacji. Automatycznie zmniejsza się dystans i można przystępować do działania. Zdobywanie klientów dla towaru lub usługi drogą aplikacji może stać się prawdziwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Czasami zdarza się tak, że nieoczekiwanie program eventu z różnych, niezależnych od organizatorów przyczyn musi zostać zmodyfikowany. W aplikacji mobilnej zmian dokonuje się na bieżąco, przez co nie trzeba się martwić, że dany komunikat nie dotrze pod wybrane adresy. Tutaj zmiany dokonywane są w tempie ekspresowym i niemal od razu widoczne po zatwierdzeniu kursora. Jeśli podczas dalekiego wyjazdu do egzotycznego kurortu w ramach spotkania integracyjnego korzystamy z aplikacji mobilnej, nie mamy prawa się zagubić. Wszelkie informacje dotyczące naszego indywidualnego pobytu udostępniane są nam od ręki. Ułatwiony zostaje nam także kontakt z innymi gośćmi zaproszonymi do tego samego miejsca, co my.

Poprzez systemy podobne do Conventici, jak i za pośrednictwem jej samej odbywać się mogą różne ciekawe konkursy między pracownikami. Można odpowiadać na pytania dotyczące działalności firmy oraz przeprowadzanej konferencji. Można także przeprowadzać konkursy na najciekawsze fotografie z pobytu. Nagrodami najczęściej są interesujące gadżety lub wyróżnienia na tle całego pracującego zespołu. Przyszłość Conventici rysuje się obiecująco. Niedługo zostanie wzbogacona w szerszą nawigację działającą także wewnątrz budynków. Już teraz nadajniki emitujące sygnały wi – fi pozwalają odbierać fale internetowe w każdym wybranym miejscu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *